Film Dead Rising: Watchtower będzie jak „Indiana Jones z zombie”

Ujawniono obsadę produkcji.

W tym tygodniu rozpoczną się zdjęcia do pełnometrażowego filmu na licencji serii Dead Rising, tworzonego przez wytwórnię Legendary Digital Media.

1
Harrison Ford wiecznie żywy

Wśród zaangażowanych aktorów znaleźli się Dennis Haysbert (David Palmer w serialu „24 godziny”), Jesse Metcalfe („Gotowe na wszystko”), Meghan Ory (serial „Wywiad”) czy Virginia Madsen („Bezdroża”).

Reżyser Zach Lipovsky przyznał w rozmowie z serwisem SlashFilm, że Dead Rising: Watchtower będzie jak „Indiana Jones z zombie”, a w kwestii atmosfery: „zabawny, straszny i z dramatyczną akcją”.

Fabuła nie bazuje na opowieściach z produkcji Capcomu, lecz stawia na własną historię. Nie zabraknie jednak dobrze znanych elementów, takich jak lekarstwo powstrzymujące transformację w zombie, co Lipovsky porównał od życia z wirusem HIV.

- Równie ciekawe jest to, że zombiaki pamiętają nieco ze swojego poprzedniego życia. Fajnie jest zobaczyć nieumarłego policjanta strzelającego nagle z pistoletu, czy zombie-mamę pchającą wózek.”

Projekt zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej, w należącej do Sony usłudze Crackle. Stosowna aplikacja dostępna jest w Stanach Zjednoczonych na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. W Europie produkcję na DVD rozprowadzi Content Media.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami