DriveClub otrzyma wsparcie dla nowych kierownic firmy Thrustmaster

Złe wieści dla fanów Logitecha.

1
Thrustmaster T80

Gra wyścigowa DriveClub na PlayStation 4 otrzyma w dniu premiery wsparcie dla nowych kierownic firmy Thrustmaster - T80 oraz T300RS.

„Współpracowaliśmy blisko z Thrustmasterem, by upewnić się, że kierownice T80 i T300RS są idealnie dopasowane do DriveClub na PS4” - napisał menedżer do spraw społeczności - Jamie Brayshaw - na oficjalnym blogu.

Taka kooperacja oznacza, że posiadacze równie popularnego sprzętu Logitecha nie skorzystają w grze ze swoich kontrolerów. Dlaczego? W sierpniu firma informowała, że pełna funkcjonalność wymagałaby wbudowania chipa odpowiedzialnego za bezpieczeństwo, a tego elementu nie posiada model G27.

„Zamierzamy dodawać wsparcie dla urządzeń innych producentów, gdy tylko będą kompatybilne z PlayStation 4” - dodaje Brayshaw. Takie stanowisko oznacza prawdopodobnie, że następne kierownice Logitecha mogą już działać z DriveClub.

Produkcja studia Evolution zadebiutuje 8 października. Więcej szczegółów na temat samej gry znaleźć można w naszym niedawnym wywiadzie z dyrektorem artystycznym.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami