Assassin's Creed Identity to trójwymiarowa odsłona serii na system iOS

Powrót do Włoch.

Ubisoft wydał kolejną odsłonę serii Assassin's Creed. Produkcja z podtytułem Identity to darmowa, trójwymiarowa gra akcji na system iOS.

1

Tytuł jest obecnie dostępny w Nowej Zelandii i w Australii. Reszta świata musi poczekać do początku przyszłego roku. Za prace odpowiada niemieckie Ubisoft Blue Byte, znane najlepiej jako twórcy gier z cyklu Anno czy Settlers.

Assassin's Creed Identity oferuje powrót do Włoch w epoce renesansu, czyli okresu historycznego znanego już z AC2 i AC: Brotherhood. Wcielimy się w czterech różnych asasynów: potężnego Berserkera, Shadowblade z nożem i bombami, wykorzystującego przebrania Trickstera oraz Thiefa, specjalizującego się w skradaniu.

Awansowanie na kolejne poziomy doświadczenia przełoży się na więcej punktów umiejętności, ale do ich pozyskania potrzebny będzie trening - zajmujący czas. Tu do akcji wkraczają transakcje cyfrowe, umożliwiające skrócenie szkolenia dzięki wirtualnym monetom.

Poniższy materiał wideo przywołuje wspomnienia, związane choćby z lokacją Monteriggioni z AC2. Wkrótce w grze pojawi się także współczesny Montreal (siedziba fikcyjnego Abstergo Entertainment).

Identity umieszczone jest w „Ubiwersum” jako kolejny projekt kontrolowanej przez templariuszy firmy Abstergo - test technologii Helix, służącej do pozyskiwania danych historycznych. Więcej na ten temat dowiemy się już 13 listopada, w Assassin's Creed Unity.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami