Nowy zwiastun Śródziemie: Cień Mordoru przypomina o premierze wersji PC

Plus: 20 minut rozgrywki.

Dzisiaj na PC ukazała się gra akcji Śródziemie: Cień Mordoru od studia Monolith Productions. W związku z debiutem przygotowano premierowy zwiastun produkcji.

1

Materiał wideo podsumowuje najważniejsze informacje na temat fabuły - od morderstwa rodziny głównego bohatera, przez rozpoczęcie współpracy z duchem Celebrimbora - dawniej najwspanialszego kowala Śródziemia podczas Drugiej Ery i współtwórcy Pierścieni Władzy - na walce z siłami Saurona kończąc.

Akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Hobbita, ale przed tymi, które znamy z trylogii Władca Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Bohaterem jest niejaki Talion, wojownik, pół-człowiek, pół-upiór, który musi pomścić śmierć swoich bliskich.

Setki przeciwników dostaną własne imiona i możliwość zdobywania punktów doświadczenia oraz awansowania w ramach własnych struktur. Tu do akcji wkracza system Nemesis - możliwość kontrolowania umysłów i dominacja nad pokonanymi na polu walki oponentami.

Gra ukazuje się w pierwszej kolejności na PC - wymagania sprzętowe znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości, podobnie jak podsumowanie pierwszych recenzji.

Posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One kupią grę od 3 października, a PS3 i X360 - od 21 listopada. Cenega przygotowuje polskie napisy na wszystkie platformy sprzętowe.

Drugi materiał wideo - od kanału GamesHQMedia - prezentuje 20 pierwszych minut rozgrywki w wersji PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami