Fragment pierwszego dodatku do Hearthstone za darmo jeszcze tylko dzisiaj

Kończy się szósty sezon karcianki.

Blizzard przypomina, że jutro kończy się szósty sezon zmagań w grze karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft, a wraz z nim darmowy dostęp do pierwszej części dodatku Klątwa Naxxramas, czyli do Rewiru Arachnidów.

Gracze, którzy zamierzają sprawdzić ten fragment rozszerzenia bez opłat, muszą tylko zalogować się do gry i odblokować zawartość przez wybór trybu przygodowego w menu.

Od jutra wszystkie pięć skrzydeł Klątwy Naxxramas trzeba już będzie kupić: za prawdziwe pieniądze lub za wirtualne złoto. Jeden obszar kosztuje 6 euro (ok. 25 zł). Łącznie lokacji jest pięć, a kupowanie większej liczby na raz wiąże się z przeceną. Dokładną rozpiskę znaleźć można poniżej.

Serwis Heartpwn dodaje, że warto „przy okazji” osiągnąć również 20 rangą w trybie rywalizacji z innymi graczami, co nagradzane jest dodatkowym grzbietem kart.

Wraz z trybem przygodowym i Klątwą Naxxramas w grze pojawiły się wyzwania klasowe, nowa plansza z interaktywnymi elementami, a także 30 kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywanie zadań.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami