Błąd w Destiny ujawnił zawartość przyszłych dodatków - raport

Nowe misje fabularne i raidy.

Błąd w strzelance Destiny ujawnił najprawdopodobniej zawartość przyszłych dodatków do gry. Z informacji wynika, że w najbliższych miesiącach gracze otrzymają co najmniej dwa raidy oraz cztery misje Strike.

Materiał wideo od użytkownika „Scott M” z serwisu YouTube prezentuje planowane rozszerzenia: twórcy zamierzają między innymi kontynuować wątek fabularny gry, koncentrujący się ponownie na obiekcie znanym jako The Black Garden.

Łącznie w dodatkach The Dark Below oraz House of Wolves odwiedzimy ponownie Ziemię (Strike i trzy misje fabularne), Księżyc (dwa Strike, misja fabularna i raid - Crota's End), Wenus (dwie misje fabularne) oraz Marsa (Strike). W planach jest także raid o nazwie Reef.

DLC The Dark Below ukaże się w grudniu tego roku. Szczegóły na temat drugiego rozszerzenia poznamy w przyszłości. Cena: 35 dol. w komplecie (ok. 107 zł) lub 20 dol. za sztukę (ok. 61 zł).

Raportowi wiarygodności dodaje fakt, że na podobną zawartość natknął się już serwis DestinyTracker, przeczesujący pliki gry. Błąd zdołało odtworzyć także więcej graczy, co wyklucza możliwość sfabrykowania materiału wideo.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami