Bungie zmienia system identyfikowania przedmiotów w Destiny

AKTUALIZACJA: Opublikowano patch.

Aktualizacja (02.10.2014): Studio Bungie potwierdziło w odpowiedzi na zapytanie Eurogamera, że aktualizacja modyfikująca niezidentyfikowane przedmioty - Engramy - została już opublikowana.

*

Oryginalna wiadomość (27.09.2014): Studio Bungie walczy z „jaskiniami skarbów” w strzelance Destiny. Po „zamknięciu” pierwszych lokacji tego typu, gracze błyskawicznie znaleźli kolejne miejsce, gdzie szybko można zdobyć mnóstwo ekwipunku. Twórcy chcą w przyszłym tygodniu zmodyfikować system identyfikowania przedmiotów, by choć w części odpowiedzieć na problemy z lootem.

1
Fioletowe Engramy powinny być teraz dużo bardziej ekscytujące

Obecnie legendarne Engramy (czyli przedmioty wymagające „dekodowania”) mogą zamienić się w rzadki ekwipunek. Po wprowadzeniu patcha 1.0.2, „legendarne Engramy zawsze przełożą się na legendarne lub lepsze przedmioty, w tym materiały i egzotyki” - napisano na oficjalnym blogu.

Rzadkie Engramy zawsze zamienią się w rzadkie lub lepsze wyposażenie. Wzrośnie także szansa, że będzie to przedmiot legendarny.

Twórcy zmieniają jednak kryteria, według których grupowany jest legendarny loot. Materiały Ascendant będą teraz traktowane jako legendarne, „by zbliżyć je bardziej do sprzętu, z którym są używane”.

Co więcej, lepsze nagrody pojawią się w codziennych i tygodniowych wyzwaniach heroicznych - Heroics - oraz w playliście Tiger dla frakcji Vanguard.

Wszystkie legendarne Engramy znajdujące się teraz w ekwipunku postaci zostaną w przyszłym tygodniu zdegradowane do rangi rzadkich, więc Bungie sugeruje, by odkodować je jak najszybciej.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami