S.W.A.P. - strzelanka FPP bez broni dostępna za darmo

Nieoczekiwana zmiana miejsc.

Strzelanka S.W.A.P. (Subterfuge Weapons Assessment Program) ukazała się wczoraj, oferując innowację, którą może pochwalić się niewielu przedstawicieli tego gatunku - w grze nie ma broni.

1

Gracze muszą polegać na nieco bardziej niekonwencjonalnym uzbrojeniu. Dwa zespoły robotów rywalizują ze sobą na zamkniętych mapach, ale wystrzeliwane promienie lasera nie zadają obrażeń, a tylko zamieniają dwie postacie miejscami. Koncept polega na tym, by zdezorientować przeciwnika na tyle, by ten wpadł w pułapkę lub po prostu zgubił cel.

Darmowe S.W.A.P. obejmuje obecnie tylko wariację na temat popularnego trybu Capture the Flag, gdzie zadaniem jest kradzież wirusa komputerowego i zainfekowanie maszyn w bazie wroga. Oczywiście, celny strzał może sprawić, że błyskawicznie stracimy (lub zdobędziemy) dysk, co może gwałtownie zmieniać sytuację w meczu.

„Nie mamy żadnych planów na zarabianie dzięki grze i oferujemy ją bez opłat, bez ukrytych haczyków” - napisali przedstawiciele studia Chaos Theory Games. „Pracowaliśmy ciężko nad jak najciekawszymi wrażeniami z rozgrywki i chcemy, by gracze się nimi cieszyli.”

Deweloperzy przygotowali jednak sieciową petycję, gdzie proszą użytkowników o wyrażanie zdania na temat produkcji. Jeśli znajdzie się odpowiednie zainteresowanie, twórcy rozpoczną zbiórkę funduszy na rozbudowaną wersję swojej gry.

S.W.A.P. pobrać można ze strony głównej studia lub z serwisu Desura, na PC i Maca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami