Nowa „jaskinia skarbów” znaleziona w Destiny pomimo publikacji patcha

Inne miejsce, ten sam rezulatat.

Niecały dzień po opublikowaniu aktualizacji do Destiny, rozwiązującej problem z „jaskiniami skarbów”, przedsiębiorczy gracze znaleźli alternatywny sposób na łatwe pozyskanie przedmiotów w sieciowej strzelance.

Poniższy materiał wideo od serwisu PS4Trophies ujawnia pokój w lokacji Rocketyard w Old Russia. Wrogowie odradzają się tu co kilka sekund, czyli w takim samym tempie, jak w jaskiniach w Skywatch, służących jako pierwsze miejsce do pozyskiwania przedmiotów, zanim proceder został ukrócony przez studio Bungie.

Należy wspiąć się na platformę, wycelować w pomieszczenie i strzelać do wszystkiego, co się porusza. Gdy już skończy się amunicja, możemy ruszać na zbiory - wszędzie leżą legendarne, rzadkie i zwykłe przedmioty.

Czy Bungie poradzi sobie także z pokojem w Rocketyard? Prawdopodobnie. Ile miejsc tego typu czeka jeszcze na odkrycie? Tego nie wiedzą chyba sami deweloperzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami