OlliOlli 2 ukaże się na PlayStation 4 i PS Vita w przyszłym roku

Sequel zręcznościowej produkcji.

Studio Roll7 zapowiedziało kontynuację zręcznościowej gry OlliOlli. Sequel ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz PS Vita. Twórcy planują rozwinięcie i dopracowanie dobrze już znanych konceptów.

Zadaniem graczy ponownie będzie zdobycie jak największej liczby punktów podczas zjazdu na deskorolce w dół wzgórza. Deweloperzy postawili na odświeżoną oprawę graficzną oraz nowe tricki.

Piksele z pierwowzoru zamieniono teraz na „gładszą” i bardziej kolorową oprawę, co przekłada się także na płynniejsze animacje. Gracze otrzymają też dostęp do większego zakresu tricków na czele z manualami, umożliwiającymi wydłużenie combosów.

Twórcy obiecują także rozwiązanie problemu z pierwszej części, czyli nagłych skoków poziomu trudności. Coraz bardziej skomplikowane poziomy wprowadzane będą stopniowo, a gracz zdąży przyswoić nowe umiejętności.

Pojawi się też wsparcie dla funkcji SharePlay, pozwalającej zaprosić do wspólnej zabawy znajomego, który nie posiada własnego egzemplarza danej gry. W OlliOlli zastosowanie usługi polega na przekazaniu przyjacielowi kontroli nad grą - nawet jeśli ten znajduje się na drugim końcu świata. Lokalnie włączymy też tryb podzielonego ekranu, dla maksymalnie czterech osób.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami