Zapowiedziano zręcznościową produkcję Assassin's Creed Chronicles: China

Posiadacze przepustki sezonowej Assassin's Creed Unity otrzymają nową grę za darmo.

Ubisoft zapowiedział dziś nową produkcję osadzoną w uniwersum Assaassin's Creed - nosi podtytuł Chronicles: China.

Gra zadebiutuje w 2015 roku w cyfrowej dystrybucji. Zostanie udostępniona bez opłat dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej do Assassin's Creed Unity, którą wyceniono na ok. 129 zł. Nieznana jest jeszcze cena produktu dla odbiorców, którzy nie zakupią przepustki.

Bohaterką Chronicles: China jest Shao Jun, podopieczna Ezio Auditore, znana z animowanego serialu Assassin's Creed Embers. Akcja gry osadzona została w XVI-wiecznym Pekinie. Użytkownicy trafią też na Wielki Mur.

Warto zaznaczyć, że nie będzie to typowa odsłona serii - poczynania postaci obserwujemy z boku, jak w dwuwymiarowych platformówkach. Fragmenty rozgrywki zaprezentowano w drugiej połowie poniższego materiału.

Deweloperzy poinformowali też o pozostałej zawartości, którą otrzymają posiadacze przepustki sezonowej. To przede wszystkim dodatek Dead Kings do Assassin's Creed Unity - nowa kampania fabularna, która przeniesie Arno Doriana do miejscowości Saint-Denis.

Innymi, mniejszymi dodatkami, będą nowe bronie i gadżety dla bohatera.

Assassin's Creed Unity zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami