Horror Obcy: Izolacja otrzyma tryb rozgrywki Survival, gdzie zadaniem graczy będzie jak najszybsze wykonanie określonych zadań, unikając przy tym Aliena.

Twórcy przygotowują klaustrofobiczne mapy, po ukończeniu których użytkownicy zostaną ocenieni. Nasze wyniki trafią na globalny serwer, gdzie będą porównane z dokonaniami innych graczy. Punkty zwiększymy nie tylko dzięki większej prędkości, ale także poprzez realizowanie zadań pobocznych.

Poniżej fragmenty rozgrywki od kolegów z brytyjskiej redakcji, starających się ukończyć wyzwanie na mapie Basement.

Wydawca ogłosił również, że po premierze produkcji zamierza sprzedawać dodatkową zawartość dla trybu Survival. Przez sześć miesięcy gracze pobiorą pięć płatnych DLC.

Gra ukaże się z demem Survivor Mode, obejmującym jedną mapę - Basement. Już 28 października do sprzedaży trafi pierwszy zestaw dodatków, zawierający trzy lokacje z własnymi zadaniami, jedną postać oraz typ wroga.

Następne opcje rozgrywki, bohaterowie i mapy pojawią się w czterech kolejnych rozszerzeniach. Przepustka sezonowa zapewni dostęp do wszystkich pięciu DLC o 25 procent taniej niż w przypadku pojedynczych zakupów.

Obcy: Izolacja ukaże się 7 października na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Poniżej nieco bardziej profesjonalne fragmenty rozgrywki w wykonaniu dyrektora kreatywnego produkcji. Na samym dole oficjalny trailer z wypowiedziami deweloperów.

Reklama