Prezentacja sieciowego trybu Momentum w Call of Duty: Advanced Warfare

Niemal 8 minut z rozgrywki i nowe mapy.

Twórcy strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare zaprezentowali nową opcję rozgrywki w trybie sieciowym tej produkcji - Momentum.

1
Pamiętamy

Podobne rozwiązanie obecne było już w Call of Duty 3: World at War. Zadaniem graczy jest przejmowanie kolejnych punktów kontrolnych, umieszczonych w prostej linii.

Im więcej flag zdobędziemy, tym bliżej bazy przeciwnika musimy walczyć, co wpłynie na poziom trudności potyczek. Kolejne zabójstwa zwiększą za to prędkość przejmowania kluczowych miejsc na mapie.

Serwis IGN opublikował obszerny materiał wideo z rozgrywki w trybie Momentum. Film prezentuje bardzo dynamiczną akcję, z szerokim zastosowaniem funkcji kombinezonów „egzo”, umożliwiających między innymi wykonywanie podwójnych skoków czy uników w powietrzu.

Poniżej znaleźć można także pokaz dwóch nowych map, jakie znajdziemy w sieciowym trybie Call of Duty: Advanced Warfare. Recovery to stacja badawcza na szczycie aktywnego wulkanu, a Retreat to tropikalny kurort.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Więcej szczegółów na temat zmian w serii znaleźć można w naszym wywiadzie z twórcami ze studia Sledgehammer Games.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami