Śródziemie: Cień Mordoru wcześniej na PC, wersje PS3 i X360 opóźnione

PS4 i Xbox One bez zmian.

Firma Warners Bros. poinformowała o zmianach w dacie premiery gry akcji Śródziemie: Cień Mordoru na różnych platformach sprzętowych.

1
Nietypowy wierzchowiec

Odsłona na komputery PC została przesunięta na wcześniejszy termin i ukaże się teraz 30 września.

Edycje PlayStation 3 i Xbox 360 zostały natomiast opóźnione - zadebiutują dopiero 21 listopada. Twórcy potrzebują więcej czasu na przygotowanie konwersji na starsze urządzenia.

Nie zmieniono planów w stosunku do konsol PlayStation 4 i Xbox One, gdzie data nadal ustalona jest na 3 października. Tego dnia planowano pierwotnie wydać wszystkie odsłony.

Akcja Śródziemie: Cień Mordoru rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Hobbita, ale przed tymi, które znamy z trylogii Władca Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Bohaterem jest niejaki Talion, wojownik, pół-człowiek, pół-upiór, który musi pomścić śmierć swoich bliskich.

Setki przeciwników dostaną własne imiona i możliwość zdobywania punktów doświadczenia oraz awansowania w ramach własnych struktur. Tu do akcji wkracza system Nemesis - możliwość kontrolowania umysłów i dominacja nad pokonanymi na polu walki oponentami.

Cenega przygotowuje polskie napisy na wszystkie platformy sprzętowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami