Nowe szczegóły na temat fabuły i rozgrywki w Resident Evil: Revelations 2

Gra zadziała w 1080p przy 60 FPS.

Czasopismo Gamesmaster Magazine opublikowało kilka nowych szczegółów na temat gry akcji Resident Evil: Revelations 2.

1
Dwie bohaterki

Dużą część artykułu poświęcono fabule produkcji. Dowiadujemy się między innymi, że główną bohaterką będzie Claire Redfield, znana już z Resident Evil 2. Kobieta jest teraz bardziej doświadczona i lepiej poradzi sobie w walce z potworami.

Podczas kampanii spotkamy także Moirę Burton, czyli córkę Barry'ego Burtona. Tą postacią pokierujemy, jeśli zdecydujemy się na zabawę w kooperacji. Możliwe będzie także samodzielne ukończenie przygody.

Claire będzie koncentrowała się na walce, podczas gdy Moira otrzyma rolę wsparcia, dostarczając lecznicze rośliny, oświetlenie czy amunicję (dzięki, Push-Start).

Deweloperzy na miejsce akcji wybrali opuszczony zakład karny, umieszczony na wyspie. Fabuła rozgrywa się między wydarzeniami z Resident Evil 5 i Resident Evil 6, a obie kobiety trafiły do zrujnowanego więzienia po porwaniu.

Styl rozgrywki ma nawiązywać bardziej do klasycznych odsłon serii, z mniejszym naciskiem na akcję niż we współczesnych częściach. Gracze będą mogli wybrać opcję frontalnego ataku lub skradania, starając się oszczędzać amunicję.

Resident Evil: Revelations 2 zadziała w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, przynajmniej na konsolach nowej generacji i PC.

Gra ukaże się w przyszłym roku, także na PlayStation 3 i X360.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami