Batman: Arkham Knight - premiera 2 czerwca

Na PS4, Xbox One i PC.

Przedstawiciele studia Rocksteady poinformowali dziś, że Batman: Arkham Knight zadebiutuje 2 czerwca 2015 roku.

1
Wersja kolekcjonerska z Batmobilem

Pierwotnie, gra miała ukazać się przed końcem bieżącego roku. Okazało się jednak, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie produktu. O przełożeniu premiery powiadomiono w czerwcu, choć nie podano wtedy konkretnej, nowej daty.

Arkham Knight to nowa odsłona popularnego cyklu Batman Arkham. Akcja gry zostanie osadzona w mieście Gotham. Najważniejszym dodatkiem będzie Batmobil - opancerzony i dysponujący potężnym arsenałem pojazd bohatera.

Gracze spotkają na swojej drodze znanych już złoczyńców - jednym z głównych przeciwników Batmana będzie Strach na Wróble.

Twórcy wprowadzili też zupełnie nową postać, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby najnowszej produkcji. To tytułowy Rycerz Arkham, który będzie polował na Człowieka Nietoperza.

Warner Bros. zapowiedziało także limitowaną edycję gry z komiksem, albumem grafik, steelbookiem oraz figurką Batmana. W sklepach pojawi się także Batmobile Edition z modelem pojazdu bohatera.

Batman: Arkham Knight trafi na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami