Cyfrowe wersje Destiny na PS3 i X360 z darmową aktualizacją na nową generację

Z PS3 na PS4 lub z X360 na Xbox One.

Studio Bungie ogłosiło, że osoby kupujące sieciową strzelankę Destiny w wersji PlayStation 3 lub Xbox 360 w wersji cyfrowej, będą mogły przez ograniczony czas zaktualizować grę do edycji PlayStation 4 lub Xbox One bez dodatkowych opłat.

1

Oferta obejmuje podstawowy tytuł, a także zawartość edycji Guardian oraz dodatki. Zakupy musimy zrobić przed 15 stycznia przyszłego roku.

Są jednak pewne ograniczenia. Transferu dokonamy tylko w ramach jednej „rodziny” konsol, czyli z PlayStation 3 na PS4 lub z X360 na Xbox One.

Co ciekawe, nawet już po zaktualizowaniu gry, nadal będziemy mogli grać także w Destiny na starszej konsoli - licencja na wydanie PS3 lub X360 nie wygaśnie. Wszystkie przedmioty, postępy i punkty doświadczenia będą automatycznie dostępne na obu urządzeniach.

Warto dodać, że promocja dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy cyfrowych wersji. Zwolennicy edycji pudełkowych nie skorzystają z oferty.

Destiny ukaże się w najbliższy wtorek, 9 września. Więcej szczegółów na temat programu aktualizacji znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami