Bitwy morskie w Assassin's Creed Pirates dostępne za darmo sprzęcie mobilnym

I butelka rumu!

Opublikowane w grudniu ubiegłego roku Assassin's Creed Pirates jest już dostępne za darmo. Tytuł mobilny mogą pobrać wszyscy posiadacze urządzeń napędzanych systemami iOS i Android.

Akcja toczy się w XVIII wieku, podczas rozkwitu piractwa na Karaibach. Gracze wcielą się w Alonzo Batillę, poszukując skarbów i rozprawiając się Templariuszami i Asasynami podczas morskich potyczek.

Podstawę rozgrywki stanowią uproszczone bitwy morskie, znane dobrze fanom Assassin's Creed 4: Black Flag. Całość dopracowano do możliwości urządzeń dotykowych. Nie obeszło się oczywiście bez transakcji cyfrowych, umożliwiających między innymi zakup wirtualnej waluty.

Twórcy przygotowali możliwość rozbudowania i ulepszania własnego statku. Podczas misji zdobywamy punkty doświadczenia, pomocne przy rekrutowaniu nowych członków załogi.

Razem z darmową wersją opublikowano także kolejny rozdział opowieści, zatytułowany „Cold Blood”. Kapitan Batilla przenosi się na Arktykę, co ma zapewne nawiązywać do miejsca akcji konsolowego Assassin's Creed Rogue.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami