Zwiastun Assassin's Creed Rogue prezentuje dobrze znaną postać

Oraz niedźwiedzie polarne.

Ubisoft opublikował nowy zwiastun Assassin's Creed Rogue, potwierdzający obecność jednej dobrze już znanej twarzy. Ujawniono także kilka szczegółów na temat fabuły.

1
Adéwalé w poprzedniej grze

Powracający bohater to Adéwalé, znany fanom Assassin's Creed 4: Black Flag, gdzie z pirata przekształcił się w asasyna, służąc także jako pierwszy oficer na okręcie głównego bohatera. W postać wcielaliśmy się później w samodzielnym dodatku Freedom Cry.

Kilka lat później, już w Rogue, Adéwalé jest głównym przeciwnikem, koncentrującym swoje wysiłki na wytropieniu bohatera gracza - Shaya Cormaca. Ten reprezentował dawniej zakon asasynów, lecz przeszedł na stronę templariuszy.

Spostrzegawczy gracze dostrzeli, że w 35 sekundzie poniższego zwiastuna dostrzec można postać, która przypomina młodszą wersję Achillesa, znanego jako mentor Connora z Assassin's Creed 3. Zgadza się ubranie oraz lokacja, przypominająca domostwo z AC3.

Assassin's Creed Rogue ukaże się 13 listopada na PlayStation 3 i X360. Tego samego dnia zadebiutuje także Assassin's Creed Unity, przeznaczone na PC oraz konsole nowej generacji.

Inne fragmenty trailera prezentują kilka arktycznych lokacji (w tym walkę z niedźwiedziem polarnym) oraz spotkanie Cormacka z grupą asasynów.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami