Dziś premiera Xbox One w Polsce

Co warto wiedzieć?

Po niemal roku oczekiwania, konsola Xbox One od Microsoftu debiutuje dzisiaj oficjalnie w Polsce.

Dostępna jest tekstowe tłumaczenie menu konsoli i aplikacji - wprowadzone już 29 sierpnia w najnowszej aktualizacji oprogramowania. Działa także sterowanie gestami za pomocą zestawu czujników, ale Kinect nie rozpoznaje jeszcze polskich poleceń głosowych.

Xbox One dostępny jest w naszym kraju w dwóch zestawach: z grami FIFA 15 i Forza Motorsport 5, w cenie ok. 1700 zł oraz z sensorem Kinect oraz grami FIFA 15 i Dance Central: Spotlight, w cenie ok. 2000 zł.

W obu przypadkach otrzymamy także dysk twardy o pojemności 500 GB, jeden kontroler, kabel HDMI, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, zasilacz oraz 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold.

Nie obejdzie się także bez gier. Na łamach naszego serwisu znaleźć można recenzje tytułów multiplatformowych: Battlefield 4, LEGO Marvel Super Heroes, Need for Speed: Rivals, Tomb Raider, LEGO Przygoda Gra Wideo, Thief, Titanfall, Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, LEGO Hobbit, Wolfenstein: The New Order, Watch Dogs czy Sniper Elite 3.

Oprócz tego, oczywiście dostępne są gry na wyłączność, m.in. Ryse: Sone of Rome, Dead Rising 3, Killer Instinct czy Forza Motorsport 5.

Już wkrótce debiutować będą kolejne propozycje. Pełnej lokalizacji (napisy i dubbing) doczekają się w przyszłości Sunset Overdrive, Forza Horizon 2, beta Halo 5: Guardians, Kinect Sports Rivals, Project Spark oraz Fable Legends.

W przyszłym roku na Xbox One trafi m.in. Rise of the Tomb Raider.

Więcej szczegółów na temat samego sprzętu i oprogramowania znaleźć można w naszym teście. Warto zauważyć jednak, że materiał opisuje sprzęt z listopada tamtego roku, a Microsoft intensywnie aktualizuje swoją konsolę od tego czasu.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami