Stacje radiowe GTA 5 aktualizowane dla wersji PC i nowych konsol

Premiera gry jesienią - zapewnia Rockstar.

Studio Rockstar aktualizuje stacje radiowe Grand Theft Auto 5 w związku z premierą gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1
Premiera 14 listopada? Wydawca milczy.

Informację ujawniła aktorka i modelka Cara Delevingne w serwisie społecznościowym Instagram. Opublikowała zdjęcie ze studia nagraniowego, gdzie rejestrowano nowe kwestie dialogowe.

„Wracam do Rockstar Games, by zaktualizować moją stację radiową Non-Stop-Pop FM dla nowych wersji, debiutujących jesienią!” - napisała.

Delevingne jest główną didżejką w Non-Stop-Pop FM, gdzie usłyszeć można między innymi Britney Spears, Rihannę i Pet Shop Boys.

Nie jest obecnie jasne, czy aktualizacja obejmuje jedynie wypowiedzi prezenterów, czy też otrzymamy nowe piosenki, nieobecne w wersjach PlayStation 3 i Xbox 360.

Studio Rockstar potwierdziło także, że nie zmieniły się plany na datę premiery - gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One jesienią tego roku.

Nieoficjalną datę 14 listopada ujawnił ostatnio brytyjski dystrybutor produkcji. Taki termin podawał już wcześniej jeden ze sklepów internetowych, zaraz po ogłoszeniu tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami