Kosmiczne pojedynki w symulatorze Star Citizen za darmo do 5 września

Wersja demo dla zainteresowanych.

Uczestnicy imprezy DragonCon 2014 otrzymywali specjalne kody, upoważniające do pobrania demonstracyjnej wersji kosmicznego symulatora Star Citizen. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by z dema skorzystali wszyscy zainteresowani.

1
Kupon promocyjny

Aby przystąpić do testów, należy zarejestrować konto na oficjalnej stronie produkcji, a następnie skorzystać z promocyjnego kodu - DRAGONFLIGHT2K14.

Tytuł pozostanie dostępny do piątku, 5 września. Gracze zwiedzą swój hangar, przejdą trening w podstawowym statku Aurora i ruszą do walki w module Arena Commander, oferującym kosmiczne potyczki z jednostkami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

Warto dodać, że choć na stronie głównej jako datę końcową testów podaje się 5 września, to oficjalna ulotka promocyjna z DragonCon 2014 informuje o 8 września. Możliwe więc, że demo dostępne będzie jeszcze przez weekend.

Star Citizen to rekordzista w kategorii projektów finansowanych przez społeczność. W oryginalnej kampanii na Kickstarterze w listopadzie 2012 roku zebrano 2,1 mln dolarów. Pełna wersja ukaże się w 2015 roku, będzie połączeniem Wing Commander, Privateer i Freelancer. Fabuła inspirowana jest upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostaniemy możliwość gry wieloosobowej i w kooperacji.

Potrzebne pliki zajmują 12,1 GB. Minimalne wymagania sprzętowe to Windows Vista (64 bit), Windows 7 (64 bit) lub Windows 8 (64 bit), karta graficzna z 1 GB VRAM i obsługą DirectX 11, czterordzeniowy procesor oraz 8 GM pamięci RAM.

Dzięki, Star-citizen.com.pl.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami