Resident Evil: Revelations 2 zadebiutuje na początku 2015 roku

AKTUALIZACJA: Na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Aktualizacja: Capcom opublikował oficjalny teaser Resident Evil: Revelations 2. Materiał potwierdza, że horror trafi na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 i Xbox One.

Nowe wideo umieściliśmy poniżej, w miejscu nieoficjalnego nagrania.

*

Oryginalna wiadomość: Na konferencji Sony zorganizowanej przed zbliżającymi się targami Tokyo Game Show, Capcom poinformował, że Resident Evil: Revelations 2 ukaże się na początku 2015 roku.

To pierwsza oficjalna zapowiedź produkcji. Kilkanaście dni temu na stronie Xbox.com przypadkowo opublikowano okładkę gry.

Wcielimy się w nowych bohaterów - informuje Siliconera. Potwierdzono, że Jill Valentine i Chris Redfield nie wystąpią w Revelations 2. Capcom zaznaczył także, że mamy mieć do czynienia z „zupełnie nowym miejscem akcji”.

Podkreślono również, że w roli przeciwników powrócą charakterystyczne dla cyklu Resident Evil zombie. Zastąpią morskie potwory z pierwszej odsłony Revelations.

Nie potwierdzono jeszcze platform docelowych. Przedstawiciel Capcomu stwierdził jednak, że deweloperzy chcą skupić się na opracowaniu wysokiej jakości oprawy graficznej - to sugeruje, że tytuł trafi na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami