Hakowanie w GTA 4, dzięki modowi Watch Dogs

Niko Bellic odgrywa rolę Aidena Pearce'a na ulicach Liberty City.

Niko Bellic wyglądający jak Aiden Pearce, w charakterystycznej czapce z daszkiem i smartfonem w ręku, wyłączający światła na skrzyżowaniach czy też podglądający mieszkańców z ulicznych kamer? Wszystko dzięki dwóm zdolnym pasjonatom, którzy kilka dni temu opublikowali moda do GTA 4, o wdzięcznej nazwie: „#WatchDogsIV”.

„Niko” jest w stanie wykonywać większość z hakerskich umiejętności Aidena z Watch Dogs, a my obserwować, jak zachowuje się wydane ponad sześć lat temu GTA 4 i miasto Liberty City poddane niezwykłemu eksperymentowi. Zmiana świateł drogowych prowadzi oczywiście do chaosu: kierowcy panikują, przejeżdżając przez skrzyżowanie, taranując inne auta i oczywiście okolicznych przechodniów.

Główny bohater może również korzystać z systemu kamer, włączać blokady drogowe, uruchamiać maszyny do picia czy zatrzymywać pociągi. Gdy jest ścigany przez policję, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakłócić troszkę jej poszukiwania, korzystając dostępnych trików.

Watch Dogs ukazało się w maju tego roku na PC i konsole. W grze akcji wcielamy się w hakera Aidena Pearce'a i przemierzamy ulice Chicago - miasta w pełni kontrolowanego przez komputerową sieć CtOS.

GTA 4 zostało wydane w kwietniu 2008 roku (w grudniu zaś wersja PC). W kolejnej odsłonie popularnego cyklu jako wspomniany Niko Blellic przybywamy do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia, ale za sprawą kuzyna Romana wplątujemy się w mafijne porachunki.

Tymczasem do końca roku na PC i konsolach nowej generacji ukaże się GTA 5. W najbliższych miesiącach Ubisoftu wyda również dodatek DLC do Watch Dogs - prawdopodobnie akcje zostanie przeniesiona do New Jersey.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami