Premiera Assassin's Creed: Unity opóźniona o dwa tygodnie

Gra zadebiutuje 13 listopada, razem z Assassin's Creed: Rogue.

Assassin's Creed: Unity ukaże się 13 listopada, a nie - jak zakładały pierwotne plany - 28 października. Ubisoft postanowił dać deweloperom nieco więcej czasu na dopracowanie gry.

„Gdy zbliżaliśmy się do końca, zrozumieliśmy, że choć cel jest blisko, potrzebujemy nieco więcej czasu, by dopracować szczegóły i mieć pewność, że Assassin's Creed Unity będzie grą wyjątkową” - czytamy w informacji prasowej.

„Bardzo doceniamy przywiązanie, jakie do tej gry żywią gracze, oraz ich cierpliwość. To tylko dwa tygodnie, a zapewniam, że warto poczekać”.

Ubisoft postanowił także przesunąć premierę Assassin's Creed: Rogue, ale wyłącznie o dwa dni. Gra zmierzająca na PlayStation 3 i Xboksa 360 zadebiutuje - tak jak Unity - 13 listopada.

Produkcja przedstawi historię asasyna Arno Doriana. Gracze będą towarzyszyć bohaterowi zdobywającemu doświadczenie i coraz większe uznanie w szeregach tytułowego zakonu. Akcja osadzona została w XVIII-wiecznym Paryżu w okresie Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

Assassin's Creed: Unity trafi na PS4, Xbox One oraz PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami