Gry w Games with Gold we wrześniu - Xbox 360 i Xbox One

Halo: Reach, Super Time Force i inne.

Microsoft poinformował, że wśród tytułów udostępnianych za darmo w ramach Games with Gold na konsolach Xbox znajdą się we wrześniu między innymi Halo: Reach oraz Super Time Force.

Posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymają od 1 września dostęp do zręcznościowej produkcji Monaco: What's Yours is Mine. Tytuł będzie można pobrać do 15 września. Dzień później - 16 września - w ofercie pojawi się strzelanka Halo: Reach.

Dla właścicieli Xbox One przygotowano jeden nowy tytuł. To dwuwymiarowa strzelanka Super Time Force - będzie dostępna przez cały wrzesień. W ofercie pozostaje także gra Crimson Dragon, którą udostępniono na początku sierpnia.

By skorzystać z oferty należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach abonamentu, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami