Dragon Age: Inkwizycja z trybem kooperacji dla czterech graczy

AKTUALIZACJA: Oficjalny zwiastun.

Aktualizacja: Opublikowano oficjalny zwiastun trybu współpracy. Czterech graczy wyruszy do różnych lokacji, by na miejscu zlikwidować wszystkich wrogów i zdobyć cenne skarby w imieniu tytułowej Inkwizycji.

Oryginalna wiadomość: Studio BioWare ogłosiło, że w Dragon Age: Inkwizycja zagramy także w kooperacji, przeznaczonej maksymalnie dla czterech graczy.

1

Na oficjalnej stronie ujawniono, że współpraca będzie samodzielną opcją, bez związku z główną kampanią fabularną.

W kooperacji znajdziemy 12 postaci w 3 klasach (wojownik, łotrzyk i mag) - następne pojawią się w przyszłości. Jak opisuje producent, rozgrywka będzie polegała na wspólnym eksplorowaniu podziemi.

„Po sukcesie trybu sieciowego w Mass Effect 3, Dragon Age oferuje dynamiczny multiplayer, wymagający strategicznego podejścia, dodając przy tym system taktycznych klas, bogaty ekwipunek i tworzenie własnych przedmiotów” - napisano na oficjalnej stronie.

W odróżnieniu od Mass Effect, tryb wieloosobowy nie będzie jednak w żaden sposób powiązany z kampanią dla pojedynczego gracza. Nie przeniesiemy więc wyposażenia, doświadczenia czy postaci.

„Nauczysz się, jak różne klasy spełniają inne role w walce, jak działają umiejętności i jak kompozycja drużyny przekłada się na taktyczną przewagę” - dodają deweloperzy. W multiplayerze nie będzie też żadnych osiągnięć do zdobycia.

Kooperacja zaoferuje za to możliwość skorzystania z transakcji cyfrowych. Producent zapewnia jednak, że wszystkie dostępne bonusy będą dostępne też za złote monety, zdobywane w ramach postępów w grze.

W planach jest również dedykowana aplikacja dla trybu wieloosobowego, umożliwiająca zmienianie wyposażenia bez włączania gry, ale szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane.

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 21 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami