Wyścigowe The Crew z blokadą 30 klatek na sekundę na PC

AKTUALIZACJA: Deweloperzy „postarają się” osiągnąć wartość 60 klatek.

Aktualizacja: Przedstawiciele Ubisoftu podkreślili, że „postarają się" osiągnąć wartość 60 klatek na sekundę w The Crew na PC.

„Można zmienić tę wartość w plikach, ponieważ nasz zespół cały czas pracuje nad tym systemem i stara się osiągnąć 60 klatek na PC" - napisał na oficjalnym forum Natchai Stappers, menadżer społeczności.

Dodał, że wcześniej nie informowano o tym graczy, ponieważ twórcy „nie chcą składać obietnic, jeżeli nie są pewni, że ich nie dotrzymają".

„Celujemy w wartość 60 FPS na PC w momencie premiery, a beta nie jest wyznacznikiem tego, jak będzie wyglądać pełna wersja" - dodał Stappers.

*

Oryginalna wiadomość: Trwa kolejna faza zamkniętych testów wyścigowego The Crew na PC, a gracze z całego świata ze zdziwieniem zauważają, że gra działa maksymalnie w 30 klatkach na sekundę.

Użytkownik o pseudonimie „SeemsLegit.jpg" z oficjalnego forum Ubisoftu ujawnił, że możliwe jest „ręczne" obejście ograniczenia, ale tylko przez modyfikację plików gry.

Co ciekawe, nie działa ustawienie poziomu ponad 60 FPS - tytuł nawet w przypadku samodzielnej modyfikacji automatycznie ogranicza maksymalną wydajność na 60.

Temat na forum dyskusyjnym przykuł uwagę jednego z pracowników Ubisoftu. Niejaki Valentin potwierdził, że The Crew działa w 30 klatkach na sekundę na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w rozdzielczości 1080p.

Valentin dodaje, że posiadacze komputerów osobistych otrzymają wsparcie dla większych rozdzielczości i kilku monitorów. Deweloper przyznał, że blokadę FPS można zdjąć, ale tylko na własne ryzyko.

„Wartość można odblokować w pliku, ale może to wpłynąć na działanie gry. Decyzja należy do was" - napisał.

„Dla najlepszej płynności na różnych konfiguracjach, produkcja jest zablokowana do 30 FPS po instalacji. Użytkownicy mogą zmienić tę wartość, jeśli uważają, że ich komputery podołają zadaniu, ale mogą pojawić się dziwne ścinki płynności" - dodał inny przedstawiciel Ubisoftu.

The Crew ukaże się 11 listopada.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (20)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami