Assassin's Creed Unity otrzyma nowy tryb platformowych wyzwań - raport

Uwaga na spoilery.

W sieci pojawiło się nieoficjalne nagranie z rozgrywki w Assassin's Creed Unity, ujawniające Rifts - nowy tryb platformowych wyzwań.

Poniższa wiadomość może zawierać spoilery na temat dostępnych w grze elementów.

Zadaniem w Rifts będzie jak najszybsze przebycie określonego wycinka mapy, zbierając po drodze glify i ścigając się z „duchem” w postaci dokonań naszych znajomych.

Co ciekawe, z opublikowanego materiału wynika, że wcielimy się także w asasynów i templariuszy z innych epok historycznych, nie tylko z okresu rewolucji francuskiej.

Ekran wyboru etapu ujawnia między innymi obecność Altaïra z AC1, Ezio z AC2, Shao Jun z filmu „Embers”, Haythama z AC3, Aveline z Liberation czy Edwarda Kenwaya z AC4.

1

Ubisoft proponuje nawet wyjaśnienie obecności innych postaci: podobno będziemy poszukiwać błędów w zgromadzonych danych. Głos narratora sugeruje, że informacje przesyłamy do tajnego laboratorium.

Pod koniec rundy otrzymujemy nagrodę w postaci wirtualnej waluty. Następnie może spróbować jeszcze raz, wrócić do „Helixa” - prawdopodobnie nowej wersji Animusa - lub ocenić misję, na wzór gwiazdek z Assassin's Creed 4: Black Flag.

Szczegóły pojawiły się w weekend w serwisie społecznościowym Reddit, opublikowane przez osobę z dostępem do wczesnej wersji gry. Materiały wideo są błyskawicznie usuwane przez Ubisoft.

Assassin's Creed Unity ukaże się 28 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami