Aktualizacja 2.1 do Diablo 3 zadebiutuje w tym tygodniu

Początek zmagań w ramach Sezonów.

Blizzard wyłącza już serwery testowe: najnowsza aktualizacja do Diablo 3 zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu, tylko na PC.

1

Dziś wieczorem łatka oznaczona numerem 2.1 pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Gracze z Europy będą musieli zapewne poczekać do jutra.

Wśród wprowadzanych zmian pojawi się między innymi oczekiwany tryb Sezonów oraz Głębokie Szczeliny.

Tryb sezonowy pozwoli graczom na okresowe rozpoczynanie rozgrywki od nowa i rozwijanie bohaterów oraz rzemieślników od pierwszego poziomu. Wszyscy herosi awansują w ramach sieciowego rankingu, wykonując też dodatkowe zadania - Podboje. Pierwszy sezon rozpocznie się w piątek.

Kolejna nowość to Głębokie Szczeliny (Tiered Rifts). Po pokonaniu Strażnika „standardowej” szczeliny otrzymamy szansę na to, że upuści on Klucz Prób, do wykorzystania na Obelisku Nefalemów.

W środku będziemy walczyć nie tylko z hordami przeciwników, ale także z czasem, a większość potworów nie zostawi żadnych łupów. Na ekranie pojawi się pasek postępu - im potężniejszego wroga zabijemy, tym bardziej się wypełni. Kolejne poziomy Głębokich Szczelin stają się coraz trudniejsze. Nagrodami będą legendarny klejnoty, zapewniające specjalne moce.

Deweloperzy przygotowują także setki mniejszych poprawek w klasach postaci, nowe przedmioty, zmiany w pojedynkach sieciowych czy Wymiar Goblinów, gdzie znajdziemy potężne przedmioty oraz nowego bossa.

Listę usprawnień znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami