Osiem minut trybu kooperacji z The Binding of Isaac: Rebirth w materiale wideo

Niezależny tytuł w nowej wersji.

Jedną z nowości w odświeżonej wersji niezależnej gry zręcznościowej The Binding of Isaac: Rebirth będzie tryb kooperacji. Twórcy postanowili zaprezentować ten element w materiale z rozgrywki.

1
Czar par

Drugi użytkownik będzie mógł dołączyć do zabawy w dowolnym momencie, korzystając z dodatkowego kontrolera. Zagramy wyłącznie lokalnie - deweloperzy nie przewidują współpracy przez sieć.

Towarzysz pojawi się obok głównego bohatera pod postacią mniejszego dziecka, na dodatek generowanego losowo - będzie więc dysponował różnymi atakami. Zabierze też kompanowi część punktów zdrowia.

Aby rozgrywka w kooperacji nie była zbyt prosta, dołączenie kompana obniży nieco zadawane przez obie postacie obrażenia. Przedmioty używane przez pierwszego użytkownika będą też automatycznie aktywowane przez towarzysza. Przykładowo - jeżeli główny bohater rzuci bombą, to samo uczyni kompan.

Rebirth to usprawniona i wzbogacona wieloma dodatkami edycja popularnej gry, która zadebiutowała w 2011 roku. Gracz wciela się w postać przemierzającą kolejne - generowane losowo - pomieszczenia piwnicy pod własnym domem i walczy z przeciwnikami. Śmierć oznacza koniec przygody i konieczność rozpoczęcia od początku.

Premiera najpewniej jeszcze w tym roku, na PC, Maca, Linux, PlayStation 4 i PS Vita.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami