Dishonored za darmo na Steamie w ten weekend

Oraz 75-procentowa przecena gry.

Skradanka Dishonored dostępna jest w ten weekend za darmo dla użytkowników systemu Steam. Promocja potrwa do niedzieli, do godziny 22.

Wydawca - Bethesda Softworks - zdecydował się także przecenić produkcję. Jeśli darmowa wersja produkcji Arkane Studios przypadnie nam do gustu, możemy wydać 3,74 euro (ok. 16 zł) na własną kopię.

Tańsze jest także kompletne wydanie Game of the Year Edition, zawierające szereg dodatków DLC - kosztuje 8,49 euro (ok. 36 zł). Promocyjne ceny obowiązują są do 25 sierpnia, dostępna jest także polska wersja językowa.

„Arkane Studios stworzyło świetną grę, która wciąga od samego początku. Przygody Corvo przeżywa się z zapartym tchem, a świat i ogromna swoboda działania sprawiają, że do tytułu po prostu chce się wracać” - napisał w recenzji Michał.

W grze wcielamy się w prywatnego ochroniarza królowej. Postać zostaje niesłusznie oskarżona o jej morderstwo. Bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć walkę o swoje dobre imię i uratowanie porwanej dziewczynki, mającej w przyszłości objąć tron.

Warto przypomnieć, że podobną ofertę zaplanowała na ten weekend firma 2K Games ze strzelanką Borderlands 2.

Do końca miesiąca Dishonored na X360 bez dodatkowych opłat pobrać mogą też posiadacze abonamentów Xbox Live Gold - w ramach programu Games with Gold.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami