Microsoft testuje 24-godzinne wersje demonstracyjne gier na Xbox One

AKTUALIZACJA: Opublikowanie darmowej wersji gry wynikiem „błędu”.

Aktualizacja (22.08.2014): Microsoft zapewnia, że publikacja tytułu w nowym programie z 24-godzinnym dostępem do wybranych gier jest wynikiem „błędu”.

„Promocyjna pozycja Max: The Curse of Brotherhood pojawiła się na krótki czas w menu konsoli w Stanach Zjednoczonych w wyniku błędu” - napisano w oświadczeniu dla Eurogamera. „Przepraszamy za wszelkie niedogodności.”

„Wciąż sprawdzamy różne możliwości oferowania dodatkowych korzyści dla abonentów Xbox Live Gold i poinformujemy o wszystkich opcjach, gdy tylko będą dostępne.”

*

Oryginalna wiadomość (21.08.2014): Microsoft rozpoczął testy nowej usługi, dzięki której użytkownicy będą mogli przez 24 godziny sprawdzać wybrane tytuły za darmo.

1

Posiadacze konsoli ze Stanów Zjednoczonych z dostępem do programu beta dostrzegli wczoraj wieczorem, że Max: The Curse of Brotherhood zostało odblokowane jako darmowa pozycja (dzięki, Reddit).

Platformówka pojawiła się w dziale Games with Gold, w nowej sekcji, określonej jako Free Play Day with Gold (ang. darmowy dzień gry z Gold). Na pewno wymagane będzie więc opłacenie subskrypcji Gold.

Microsoft nie wspominał jeszcze o takiej opcji. Oficjalne konto pomocy technicznej w serwisie Twitter początkowo wydawało się być zaskoczone nową funkcją, ale później zasugerowano, że nie trzeba będzie długo czekać na oficjalne ogłoszenie.

Wydaje się, że Free Play Day with Gold będzie dodatkiem do oferowanego już programu Games with Gold, gdzie abonenci kont Gold mogą pobrać na Xbox One dwa tytuły miesięcznie, bez dodatkowych opłat.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami