Już w grudniu informowaliśmy, że na PlayStation 4 powróci aplikacja TVN Player. Dzieje się tak dopiero teraz, a program oferowany jest pod nową nazwą - Player.pl

Użytkownicy konsoli otrzymują tym samym dostęp do produkcji stacji TVN, takich jak seriale „Lekarze” czy „Prawo Agaty”. Oferta obejmuje także amerykańskie serie: „Spartakus”, „Mistrzowie horroru”, czy „Miasto cudów”.

Dla dzieci przygotowano między innymi „Teletubisie”, „Truskawkowe ciastko”, „Troskliwe misie” i „Inspektora Gadżeta”.

Debiut aplikacji na konsoli nowej generacji planował także Cyfrowy Polsat ze swoim programem Ipla, ale obecnie nie wiemy nic o konkretnej dacie debiutu.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić usługę Player.pl do systemu PS4 jako pierwszą polską usługę multimedialną dostępną w naszym kraju” - komentuje Stefan Nabiałczyk z polskiego oddziału Sony Computer Entertainment.

„Grono osób oglądających nas poza komputerami osobistymi, czyli na urządzeniach mobilnych, Smart TV, czy konsolach rośnie bardzo dynamicznie - nie mogło nas więc zabraknąć na konsolach Sony najnowszej generacji” - dodaje Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN.

1

Reklama