Polski język w Diablo 3: Ultimate Evil Edition na Xbox One po premierze konsoli

Obecnie trzeba zadowolić się rosyjskim.

Polskie wydanie Diablo 3: Ultimate Evil Edition na konsole Xbox One włączymy obecnie jedynie w rosyjskiej wersji językowej. Lokalizację uruchomimy dopiero po premierze sprzętu w naszym kraju - 5 września.

Informację jako pierwszy podał Marcin Pawłowski z serwisu Onlinecenter.pl, a oficjalne potwierdzenie od Microsoftu otrzymała Polygamia.

Polski język w grze mogą uruchomić jedynie osoby, którym udało dostać się do programu Preview na Xbox One. Ta testowa inicjatywa umożliwia wcześniejsze sprawdzanie niektórych funkcji konsoli. W tym przypadku kluczowa jest opcja pozwalająca włączyć polski interfejs.

Diablo 3: Ultimate Evil Edition ukazało się 19 sierpnia, także na PlayStation 3, PS4 i X360. To wydanie zawiera podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Reaper of Souls. Wszystkie edycje otrzymały wsparcie dla trybu kooperacji - dla maksymalnie czterech graczy - w sieci i lokalnie oraz szereg innych usprawnień i innowacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami