Twórcy Super Meat Boy opublikowali niepokojący teaser nowego projektu

Tajemnicza skradanka dla podglądaczy.

Studio Team Meat, znane najlepiej jako twórcy platformówki Super Meat Boy, opublikowali teaser swojego najnowszego projektu, zatytułowanego A Voyeur for September.

1

Pierwszy zwiastun nie zdradza zbyt wielu szczegółów i prezentuje tajemniczą postać, szpiegującą kobietę przez okno jej mieszkania.

Tytuł zostanie zaprezentowany na targach PAX Prime w przyszłym tygodniu. Z informacji ze strony imprezy wynika, że gra dostępna będzie na PC, Maca, Linux, iOS, Androida oraz w wersji... fizycznej.

Bazując na trailerze, opisie („skradanka z prawdziwymi aktorami”) i platformach, wydaje się, że A Voyeur for September opowie o śledzeniu i podglądaniu innych osób. Możliwe, że także w prawdziwym świecie.

Twórcy zajmują się teraz także Mew-Genics, opowiadającym o hodowli kotów. Prace nad tym projektem są jednak wstrzymane. W planach jest też rozszerzona wersja The Binding of Isaac.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Microsoft chce "zachować Call of Duty na PlayStation"

Czy chodzi o wszystkie przyszłe części?

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami