Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - Poradnik, Opis przejścia

Poradnik do Dark Souls 2: Crown of the Sunken King - jak uruchomić i jak ukończyć dodatek.

Witamy w krótkim poradniku do pierwszego dodatku DLC do gry Dark Souls 2 - pod tytułem Crown of the Sunken King (Korona Pogrzebanego Króla). Poniżej spisu treści krótka informacja, jak uruchomić dodatek i rozpocząć zabawę, a na dalszych stronach opis przejścia całości. Pamiętajcie, że możecie skorzystać z poradnika do Dark Souls 2, jeśli nie pokonaliście jeszcze bossa - Przegniłego.

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - Shulva, Sanctum City

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - lokacja 1A, trujący posąg, smok

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - lokacja Dragon's Sanctum, czarodziejka

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - lokacja 2A, droga do bossa

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - boss Elana, the Squalid Queen

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King DLC - boss Sinh, the Slumbering Dragon

Jak uruchomić DLC?

Aby uzyskać dostęp do Crown of the Sunken King, najpierw upewnij się, że posiadasz Dragon Talon. Powinieneś go dostać wraz z zakupem dodatku, więc jeśli nie masz go, upewnij się, że transakcja została dokonana prawidłowo. Gdy już masz Dragon Talon, udaj się do Black Gulch (Czarny Jar) i wejdź do pomieszczenia, w którym walczyłeś z bossem The Rotten (Przegniły).

Gdy wejdziesz do pomieszczenia, odwróć się. Na ścianie po prawej stronie powinieneś zauważyć przejście, które prowadzi do Primal Bonfire. Jeśli nie będziesz mógł zauważyć przejścia, po prostu zbliż się bardziej do ściany i przejdź wzdłuż niej. Idź dalej odkrytym korytarzem i wykonaj interakcję na wężowym obelisku, dzięki czemu przeniesiesz się do właściwej części dodatku. Idź schodami w dół, na końcu otwórz drzwi i podejdź do końca pomieszczenia, gdzie znajdziesz wejście do Shulva, Sanctum City.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami