Ubisoft bardziej przyłoży się do gier PC

Nie będzie opóźnień premier.

Nie wszyscy zwolennicy grania na komputerach osobistych mają najlepszą opinię na temat Ubisoftu. Fanom nie podoba się opóźnianie premier gier na PC czy problemy z optymalizacją. Francuska firma zapewnia, że zamierza dołożyć jeszcze więcej starań, by ulepszyć edycje pecetowe.

- Zdajemy sobie sprawę z potrzeb graczy na PC i z ich znaczenia. Chcemy dalej usprawniać sposób w jaki tworzymy i wspieramy produkcje komputerowe - mówił menedżer Alain Corre w rozmowie z serwisem MCV UK.

- Jako procent naszego biznesu, znaczenie PC wzrosło w ostatnim roku, z 11 procent w roku fiskalnym 2012/13, do 15 proc. w 2013/14, co jest wskaźnikiem wykonywanych przez nas postępów.

- Wsłuchujemy się w opinie graczy i odpowiednio reagujemy - dodał, jako przykład podając rezygnację z kontrowersyjnych zabezpieczeń DRM czy opóźniania premier.

- Dla przykładu, Assassin's Creed Unity oraz Far Cry 4 ukażą się równocześnie na konsolach i PC. Takie samo podejście będzie naszym celem przy wszystkich większych tytułach.

- Staramy się także usprawnić optymalizację naszych produkcji na wszystkich platformach, na których się ukazują, w tym PC - zapewnił Corre.

Nowa odsłona Assassin's Creed w tym roku bez opóźnienia na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami