Program EA Access, udostępniający szereg gier tego wydawcy na Xbox One w ramach miesięcznego abonamentu, jest już dostępny w 12 krajach na całym świecie.

1

Gracze z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji, Austrii, Niemiec, Irlandii, Włoch, Meksyku, Nowej Zelandii, Australii i Hiszpanii mogą już uiścić stosowną opłatę - 5 dolarów (ok. 16 zł) lub połowę tej kwoty w przypadku opłacenia rocznego abonamentu.

Zestaw tytułów obejmuje obecnie Battlefielda 4, Fifę 14, Madden NFL 25, oraz Peggle 2, lecz zostanie w przyszłości poszerzony. Starsze produkcje nigdy nie znikną z oferty.

Posiadacze EA Access mogą także liczyć na 10 procent zniżki na nadchodzące gry, takie jak Dragon Age: Inkwizycja i Madden 15. Dodatkowym bonusem jest wcześniejszy dostęp do wersji testowych, na pięć dni przed premierą.

„Już od dłuższego czasu myśleliśmy o programie w stylu EA Access, ale wszystko zgrało się dopiero wraz z premierą Xbox One” - komentuje szef inicjatywy, Michael Lewis.

„Czerpaliśmy inspiracje z innych subskrypcji tego typu. Osobiście nie mogę żyć bez Amazon Prime, Xbox Gold i Netflixa. Dopiero zaczynamy, ale mam nadzieję, że wraz z EA Access możemy stworzyć coś równie rewolucyjnego.”

Polski oddział Electronic Arts z oficjalnymi informacjami na temat rodzimej wersji programu czeka do premiery nowej konsoli Microsoftu w naszym kraju, zaplanowanej na 5 września.

Reklama