Diablo 3: Ultimate Evil Edition umożliwi przeniesienie zapisów pomiędzy konsolami

Ale tylko w jedną stronę.

Blizzard potwierdził, że posiadacze Diablo 3 będą mogli przenieść swoje postacie pomiędzy generacjami konsol wraz z premierą Diablo 3 w wersji Ultimate Evil Edition, zawierającej dodatek Reaper of Souls.

Warto zauważyć, że przenosiny zadziałają wyłącznie przy transferze na nową generację konsol, ale nie są ograniczone do sprzętu jednego producenta. Bohater lub bohaterka z wersji X360 zadziała także na PlayStation 4, podobnie jak postać z PS3 na Xbox One.

Twórcy nie przewidują możliwości przenoszenia herosów z i na PC oraz między PlayStation 4 i Xbox One lub PlayStation 3 i X360.

Szczegółowy poradnik na temat potrzebnych do wykonania czynności znaleźć można na oficjalnej stronie.

Diablo 3: Ultimate Evil Edition ukaże się już 19 sierpnia. Cena na sprzęcie nowej generacji to 70 euro (ok. 290 zł). Na X360 i PS3 zapłacimy 40 euro (ok. 170 zł). Wszystkie cztery edycje otrzymają wsparcie dla trybu kooperacji - dla maksymalnie czterech graczy - w sieci i lokalnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami