System walki w Dragon Age: Inkwizycja

Wideo z fragmentami rozgrywki.

Deweloperzy z BioWare opublikowali pierwszy z kilku materiałów wideo, które przybliżą graczom podstawowe systemy rozgrywki w Dragon Age: Inkwizycja. Film skupia się na walce.

Jeden z przedstawicieli studia przypomina, że „do każdego starcia można podejść na różne sposoby”. Użytkownicy będą mogli przejąć bezpośrednią kontrolę nad postacią i sterować jej poczynaniami niczym w grze akcji.

Możliwe będzie także rozwiązanie bardziej taktyczne, przypominające rozgrywkę z Dragon Age: Początek. Zatrzymamy upływ czasu, oddalimy kamerę, przyjrzymy się polu bitwy oraz przeciwnikom i wydamy odpowiednie rozkazy wszystkim członkom drużyny. Oczywiście dwa style rozgrywki będzie można połączyć.

Film zawiera nowe, nieprezentowane wcześniej fragmenty rozgrywki. Przedstawiciel BioWare korzysta z kontrolera. Nie wiadomo jeszcze jak wygląda interfejs wersji komputerowej.

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje 21 listopada. Trafi na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One. To trzecia część popularnego cyklu RPG od BioWare.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami