Twórca popularnej modyfikacji do GTA 4 robi przerwę przez ataki w sieci

Wydano iCEnhancer w wersji 3.0.

Hayssam Keilany, znany w środowisku twórców modyfikacji z imponującego projektu iCEnhancer do GTA 4, postanowił przerwać dalsze prace po wydaniu wersji 3.0.

Pakiet znacząco usprawniający oprawę graficzną gry na PC doczekał się trzech „pełnoprawnych” odsłon, tworzonych przez dewelopera-amatora w wolnym czasie, bez perspektywy zysków.

Jak to często w sieci bywa, praca Keilany'ego przyciągnęła jednak sporą rzeszę krytyków. Twórcy zarzucano między innymi chęć popularyzacji swojej osoby w mediach, pomijanie wkładu innych w prace nad iCEnhancer, czy fakt, że zmodyfikowane GTA 4 z 2008 roku i tak wygląda gorzej niż... Watch Dogs.

„To by było na tyle. Od premiery aktualizacji 1.2 zawsze jest tak samo. Ludzie plują na mnie, na moją pracę, na wszystko, co robię” - czytamy we wpisie w serwisie Facebook.

„Spędziłem dni, tygodnie, miesiące nad 3.0 i wydałem nową wersję, ponieważ myślałem, że komuś się to spodoba. Przykro mi, jeśli jest inaczej, ale ja lubię właśnie takie GTA.”

„Opublikuję jeszcze instalator oraz program umożliwiający zainstalowanie starszej wersji i robię sobie przerwę.”

Keilany dodaje, że nie przestaje tworzyć modyfikacji na dobre, ale musi odpocząć od „światka GTA”. Planuje powrót już po premierze GTA 5 na PC.

ICEnhancer w wersji 3.0 pobrać można z oficjalnej strony, która ma jeszcze problemy z płynnymi działaniem ze względu na duże zainteresowanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami