Gry w Games with Gold w sierpniu - Xbox 360 i Xbox One

Dishonored, Crimson Dragon i inne.

Microsoft poinformował, że wśród tytułów udostępnianych za darmo w ramach Games with Gold na konsolach Xbox znajdą się w sierpniu między innymi Dishonored i Crimson Dragon.

Posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymają od 1 sierpnia dostęp do gry wyścigowej Motocross Madness. Produkcję będzie można pobrać do 15 sierpnia. Dzień później - 16 sierpnia - w ofercie pojawi się skradanka Dishonored od Arkane Studios.

Dla właścicieli Xbox One również przygotowano dwa tytuły. To gra akcji Crimson Dragon oraz kosmiczna strzelanka Strike Suit Zero: Director's Cut. Obydwie produkcje będą dostępne za darmo od 1 do 31 sierpnia.

By skorzystać z oferty należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach abonamentu, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami