Sklep GOG z biblioteką gier na komputery z systemem Linux

Pięćdziesiąt tytułów na dobry początek.

Sklep GOG.com oficjalnie rozpoczął sprzedaż gier na komputery z systemem Linux. Udostępniono pierwszy zestaw tytułów i zorganizowano promocję, która potrwa jeszcze cztery dni.

da1
Pingwiny atakują

Wsparcie dla Linuxa pojawiło się kilka miesięcy wcześniej, niż zakładały pierwotne plany.

„Poświęciliśmy temu projektowi mnóstwo czasu i pracy, w efekcie mamy już ponad 50 produkcji - klasycznych i nowych - przygotowanych do dystrybucji. Gotowa jest infrastruktura oraz zespół obsługi klienta" - napisali przedstawiciele GOG.

„Nie było powodu, by czekać do października lub listopada. Cały czas chcemy zwiększyć liczbę gier na Linuxa do 100 w ciągu najbliższych miesięcy, ale nie chcieliśmy już przedłużać oczekiwania, tylko po to, by pochwalić się ładnym numerkiem".

Pośród gier, które udostępniono, znalazły się między innymi: Sir, You Are Being Hunted, Anomaly Warzone Earth , Gemini Rue, Legend of Grimrock, VVVVVV, Teslagrad, Gods Will be Watching czy SteamWorld Dig. Pełną listę "znajdziecie w oficjalnej wiadomości od przedstawicieli GOG.

Prawie 30 gier z tego zestawu zostało przecenionych - promocyjne ceny można przejrzeć na stronie sklepu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami