Dwa chińskie zespoły w wielkim finale turnieju The International 2014 w Dota 2

Ponad 5 mln dol. dla najlepszych.

W rozgrywkach w turnieju The International 2014 w Dota 2 zostały już tylko dwa zespoły: chińskie Newbee oraz Vici Gaming.

Faworytem wielkiego finału będzie prawdopodobnie właśnie ta pierwsza drużyna, która zdążyła już wcześniej pokonać Vici w górnej drabince.

Porażka z Newbee w pierwszym spotkaniu zmagań finałowych zepchnęła Vici Gaming do dolnej drabinki, gdzie zespół na drodze do wielkiego finału musiał pokonać Cloud 9, Team DK oraz Evil Geniuses.

Evil Geniuses z USA zajęło w tegorocznym turnieju ostatecznie trzecie miejsce, zgarniając nieco ponad milion dolarów. Na czwartej pozycji kolejna drużyna z Chin, bogatsza o 820 tysięcy dol. - Team DK.

Dziś wieczorem w wielkim finale stawką będzie ponad 5 milionów dolarów. To pierwszy raz, gdy w ostatnim meczu zagrają sami Chińczycy, a także pierwszy raz, gdy gracze obejrzą spotkanie także w telewizji, na antenie stacji ESPN3.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami