Destiny na Xbox One w 1080p, ale nie podczas testów wersji beta

„Zawsze jest miejsce na poprawki.”

Strzelanka Destiny zadziała na konsolach Xbox One w rozdzielczości 1080p, ale dopiero w pełnej wersji, a nie podczas rozpoczynających się wkrótce testów beta.

- Zawsze jest miejsce na poprawki - przyznał David „Deej” Dague z Bungie w rozmowie z serwisem IGN. - Wersja beta prezentuje obecny stan prac. Zaproszenie graczy do testów to dla nas duża pomoc, ponieważ nauczy nas czym jest nasz projekt, jak go usprawnić i uczynić jeszcze lepszym.

1
Bohater zmęczony czekaniem na betę

- Celujemy w 1080p na wszystkich platformach - dodał pracownik odpowiedzialny za kontakty ze społecznością. Nie jest jasne, czy miał na myśli także PlayStation 3 i X360.

W czerwcu tego roku Geoff Keighley ze Spike TV potwierdzał już, że Destiny na Xbox One zadziała w 1080p przy 30 klatkach na sekundę dzięki aktualizacji oprogramowania konsoli i udostępnieniu nowych zasobów, rezerwowanych do tej pory na Kinect.

Dague ujawnił także kilka nowych szczegółów na temat produkcji. Gracze nie będą mogli przejmować pojazdów innych Strażników, ale będzie można je zniszczyć.

Podczas rozgrywki bohaterowie „upuszczać” będą kule światła, które po zebraniu naładują pasek umiejętności specjalnej. W ten sposób twórcy chcą zachęcić do trzymania się w grupie.

Testy wersji beta Destiny startują dzisiaj o 19 na PlayStation 3 i PS4. W przyszłym tygodniu zaplanowano dwudniową przerwę, a następnie - od 23 lipca - do zabawy przystąpią także posiadacze Xboksów. Wraz z upływem czasu Bungie udostępni nową zawartość do sprawdzenia.

Premiera pełnej wersji na wszystkich platformach odbędzie się 9 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami