Twórcy Star Citizen stworzą nowe języki po zebraniu 50 milionów dolarów

Dla trzech ras obcych.

Studio Cloud Imperium Games obiecuje, że stworzy wiarygodne języki dla ras obcych, jeśli podczas zbiórki pieniędzy na grę uda się zebrać 50 milionów dolarów.

1
Obecnie trwają testy trybu Arena Commander

Sprzedaż nieśmiertelników i statków kosmicznych Gladius pozwoliła kampanii przekroczyć poziom 48 milionów - poinformował producent Chris Roberts na oficjalnej stronie.

Osiągnięcie tego pułapu oznacza odblokowanie celu dodatkowego i przygotowanie wirtualnej reklamy statku Retaliator. Następnym bonusem - właśnie za 50 mln dol. - są języki obcych.

„Trwająca zbiórka pozwala podtrzymać skalę projektu” - napisał Roberts. „Ale staramy się także usprawnić zaplanowane już rzeczy.”

Stąd właśnie języki kosmitów. „Czy mówisz w Banu? Będziemy współpracować z lingwistami, by przygotować realistyczne języki dla trzech głównych ras obcych w Star Citizen: Vanduul, Xi'An i Banu” - czytamy w opisie. „Bez wszechstronnego tłumacza, bez niezrozumiałych dźwięków: obcy w Star Citizen będa mówić we własnych, autentycznych językach.”

Star Citizen to rekordzista w kategorii projektów finansowanych przez społeczność. W oryginalnej kampanii na Kickstarterze w listopadzie 2012 roku zebrano 2,1 mln dolarów, ale licznik nie zatrzymuje się do dzisiaj. W wirtualnym sklepie nabyć można cyfrowe przedmioty, ze statkami za 80 dolarów (ok. 245 zł) włącznie.

Pełna wersja Star Citizen ukaże się w 2015 roku, będzie połączeniem Wing Commander, Privateer i Freelancer. Fabuła inspirowana jest upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostaniemy możliwość gry wieloosobowej i w kooperacji, także bez połączenia z Internetem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami