The Last of Us: Remastered umożliwi zablokowanie liczby klatek do 30

AKTUALIZACJA: Nie będzie zniżki dla posiadaczy oryginalnej wersji PS3.

Aktualizacja: Sony nie przewiduje oferowania zniżki na The Last of Us: Remastered dla graczy, którzy kupili już wcześniej oryginalną wersję na PlayStation 3 - potwierdził wydawca.

W kwietniu tego roku Eric Monacelli z Naughty Dog zapewniał, że studio „przygląda się dostępnym modelom biznesowym”.

Wszystko wskazuje jednak na to, że cena produkcji powinna być niższa niż standardowy tytuł na PlayStation 4, a w sieci znaleźć już można oferty poniżej 190 zł.

Odświeżona wersja na PS4 zawiera wszystkie wydane już dodatki, takiej jak fabularne DLC Left Behind, a także komentarz od aktorów Troya Bakera i Ashley Johnson oraz reżysera Neila Druckmana. Przyciski L2 i R2 kontrolują teraz celowanie i strzelanie, ale w każdej chwili można powrócić do klasycznego układu z L1 i R1.

*

Oryginalna wiadomość: The Last of Us: Remastered pozwoli graczom zablokować liczbę wyświetlanych klatek na sekundę do 30.

Nasi koledzy z hiszpańskiej redakcji Eurogamera odwiedzili imprezę, podczas której prezentację gry przeprowadził Arne Meyer ze studia Naughty Dog. Deweloper potwierdził opcję ograniczenia FPS - domyślnie tytuł zadziała w rodzielczości 1080p przy 60 klatkach.

The Last of Us: Remastered to odświeżona wersja gry z PlayStation 3, zmierzająca na najnowszy model konsoli Sony. Wydanie zawiera wszystkie większe dodatki DLC, a na ten rok zaplanowano kolejne rozszerzenie, dostępne także na PS3 w systemie Cross-Buy.

Twórcy przygotowują również „tryb fotograficzny”, na wzór podobnego rozwiązania z Infamous: Second Son. Gracze otrzymają możliwość swobodnego manipulowania kamerą i dodawania filtrów graficznych.

Inny hiszpański serwis - Meristation - doniósł, że oryginalne The Last of Us na PlayStation 3 to najszybciej sprzedająca się produkcja na wyłączność dla Sony, z siedmioma milionami egzemplarzy na całym świecie.

The Last of Us: Remastered ukaże się 30 lipca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami