Beta Destiny w Polsce dla zamawiających w RTV Euro AGD i Empik.com

Na obie generacje konsol.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do testów strzelanki Destiny w wersji beta mają ograniczony wybór sklepów. W Polsce klucze oferowane są tylko do zamówień przedpremierowych z RTV Euro AGD oraz Empik.com.

W przypadku tej pierwszej sieci oferta obejmuje preordery składane w sklepach oraz na stronie internetowej, a bonusem jest DLC Red Sparrow. W przypadku Empiku grę należy zamówić przez Internet, z DLC Vanguard Edition w ramach prezentu - poinformowała Eurogamer.pl przedstawicielka firmy ABC Data, zajmującej się dystrybucją gry na terenie naszego kraju wraz z Licomp Empirical Multimedia.

Zwolennicy wersji cyfrowych mogą liczyć na dostęp do testów także po zamówieniu bezpośrednio w PlayStation Store.

DLC Red Sparrow zawiera dodatkowy pojazd dla postaci graczy, a Vanguard Edition udostępnia nową broń, pancerz i emblemat.

Jak informowaliśmy już wcześniej, jeden kod przekłada się na trzy klucze, więc gracze mogą zaprosić do Destiny jeszcze dwóch znajomych, także tych bez preorderów.

W przypadku konsol PS3 i PlayStation 4 dostęp zaplanowano od 17 lipca, a zwolennicy X360 i Xbox One zaczną zabawę od 23 lipca. W obu przypadkach datą końcową jest 27 lipca.

Destiny ukaże się 9 września tego roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami