Dodatkowe misje do Obcy: Izolacja nie tylko dla zamawiających przed premierą

Pojawią się jako osobne DLC.

Nie trzeba zamawiać horroru Obcy: Izolacja przed premierą, by otrzymać dwa planowane scenariusze z obsadą z filmu „Obcy - ósmy pasażer Nostromo” z 1979 roku.

Studio The Creative Assembly ogłosiło w środę, że misje „Spisani na straty” i „Ostatnia ocalała” oferowane będą osobom, które zdecydują się na przedpremierowy zakup. Teraz potwierdzono, że dodatkowa zawartość pojawi się po premierze także jako osobne DLC, dla wszystkich zainteresowanych.

„Wspaniale było obserwować reakcje na ogłoszenie bonusów i podekscytowanie perspektywą ponownego przeżycia klasycznych scen z oryginalnego filmu z naszym Alienem” - napisano w oświadczeniu w serwisie społecznościowym Facebook.

„Część z was pytała jednak, czy te dwie misje są dostępne tylko w zamówieniach przedpremierowych, czy też będą dostępne także w późniejszym terminie.”

„Mogę potwierdzić, że planujemy wydać zarówno »Spisani na straty« jak i »Ostatnia ocalała« po premierze. Wkrótce podamy więcej szczegółów na ten temat.”

Obcy: Izolacja ukaże się 7 października na PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One. Przygotowano także zwiastun dodatków, widoczny poniżej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami